Sohbet Girişi

 
En İyi Sohbet Odaları
 

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde telefonlarınızdan anında sohbete bağlanın.

icon App Store icon Google play

*iOS 10.0.5 sürüm ve üstü, Android Kitkat güncellemesi ve üstü.

 
Elma Sohbet

Sohbet ve Chat

Cepten

Artık dilediğiniz zaman istediğiniz şekilde telefonlarınızdan sohbete bağlanabilirsiniz.

Aşk ile

Yeni arkadaşlar, yeni dünyalar ile aşk yolculuğuna sende adım atmak istemez misin ?

Chat

Sınırsız bir şekilde istediğin zaman bir tık ucundayız. Haydi sende aramıza katıl!

Mobil Sohbet

Cep telefonundan istediğin zaman canlı olarak sende bağlan. Yeni arkadaşlar, yeni hayatlar, yeni çevreler, yeni aşklar edin ve hayatın tadını yaşa!

Mobil Bağlan
mobil sohbet
sohbet, chat

Sohbet Odaları

grafik

Sohbet

Yeni Oyunlar Keşfet

Gerçek hayatta da sohbet bir selam cümlesi ile başlar. Sohbet odalarında da durum aynıdır. Daha sonra sohbet eden kişiler, birbirlerinin belirleyici özelliklerinden bahsederler. Konu alanı giderek genişleyen sohbet ortamında, kişisel beğeniler ön plana çıkar. Ortak bir noktada buluşulduğunda, sohbet amacına uygun olarak devam ediyor demektir.

Ön bir bilgi olarak gabile sohbet odaları sınıflandırılmıştır. Sınıflandırmanın amacı, genel anlamda kişisel özelliklere uygun arkadaşları, zaman harcamadan bulabilmektir. Önceden belirlenen kategorilere göre kişiler, daha rahat edebilecekleri ortamlarını seçmiş olurlar. Mesela magazin sohbet konuşmaktan hoşlananların, ziyaret ettiği kategorileri seçerek, bu konudaki bilginiz ile yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Radyo

Radyo dinlemek eğlencelidir.

Sohbet odasına girdiğinizde sol alanda bulunan birçok farklı oda seçeneğini de görebilirsiniz. Radyo dinlemek için #radyo, oyun için #oyun veya diğer alternatifler için üzerlerine tıklamanız yeterli olacaktır. Özellikle yarışma ve oyun bölümlerinin sizleri çok eğlenceli dakikalar yaşatacağından emin olabilirsiniz.

Radyo alanında hem müzik dinleyerek hem de diğer kullanıcılar ile seviyeli sohbetler kurabilirsiniz. Bunların yanı sıra İslam ilgi alanına giren odaların da bulundurulması bu alana uygun kişilerin bu odaları tercih etmesini sağlamaktadır.

grafik
grafik

Ask

Aşk ve Sohbet Odaları

İnsanlar sohbet odalarına birçok nedenden dolayı gelmektedirler. Ya arkadaş bulmak için yada güzel bir dostluk için, hayatının eşini yada heyecanlı bir aşkı bulmak yaşamak için ama ilk önce aşk sohbet odalarına giriş yapmanız gerekmektedir. Biliyorsunuz ki aşk seviyeli ve saygılı bir muhabbeten geçer. Aşk Sohbet Odalarında yeterki seviyenizi düşürmeden Sohbet edin.Duygu ve düşüncelerinizi ifade edebileceginiz sevginizi haykırabileceginiz tek sohbet sitesi anlasevgimi.com dur.

Burada aşk var, burada sevgi var, burada heycan ve huzur var aradığınız her şeyi Aşk Sohbet Odalarımızda bulmanız mümkündür.

Oyun

Yeni Oyunlar Keşfet.

Son yıllarda giderek yaygınlaşan sohbet, muhabbet ortamlarından biri de sanal alemdeki sohbet siteleri. Eğlenmek, paylaşmak ve güzel vakit geçirmek için bizlere sunulan bu imkanı en doğru şekilde değerlendirmek, amacının dışına çıkmadan kullanmak gerekiyor. Bu ortamlar bizlere sohbet etmek dışında, klavye, oyun, yarışma, kelime, islami bilgi oyunu gibi farklı odalarda oyun oynama imkanı sunuyor.

Bilgimizi, klavye hızımızı test ettiğimiz bu oyunlar hem eğitici yönü hem de zamanı iyi değerlendirme fırsatı vermesi yönüyle son zamanlarda chat ortamlarının öne çıkan bir başka özelliğini ortaya koymaktadır. Radyo kanalları ve oyun odaları, sohbetin yanı sıra diğer alternatifler olarak karşımıza çıkıyor.

grafik
mirc

Mirc İndir

Sizde hemen masaüstü uygulamamızı indirip anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Mirci İndir
 • 1
  Kullanıcılar

  Kullanıcıların nicklerini kopyalamak argo ve küfür içeren nickler kullanmak yasaktır. Yöneticiler veya Yetkililer ile kavga etmek, tartışmak yasaktır.

 • 2
  Kelime Kullanımı

  Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır. Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.

 • 3
  Kişisel Bilgi

  Kişisel bilgiler paylaşılamaz paylaşımı sonucu olumsuz durumlardan sitemiz sorumlu değildir.

uyari
Blog

Son Yazılar